26 – 28 Ocak Cumalıkızık – Uludağ – Bursa Turu

Süre

3 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

26 – 28 Ocak Cumalıkızık – Uludağ – Bursa Turu

ULAŞIM – 1 SABAH KAHVALTISI – 1 AKŞAM YEMEĞİ –  1 GECE OTEL KONAKLAMASI -PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ – SEYAHAT SİGORTASI – ARAÇ İÇİ İKRAMLAR – ACENTE REFAKATI

Kişi başı: 3.000 TL
Tek Kişi Konaklama: 3.500

0-5 yaş çocuk koltuk almadığı takdirde ücretsiz
5 – 11 yaş: 2.500 TL

 

Bilgi & Rezervasyon
0246 218 10 11 – 0 532 301 75 26

Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’ı bizlerle keşfedin.

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • 1 gece Otel Konaklaması
 • Otelde Alınan 1 Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Alınan 1 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Araç İçi İkramlar
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • Son Gün Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek , İçecek Harcamalar
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Tur Programı

1. Gün Isparta

Siz değerli misafirlerimizle 23:30 da Saporta Tour ofis önünde – 23:45 Kütüphane önünde – 23:50 da Iyaş market karşısı İstanbul yolu üzeri otobüs duraklarının önünde buluşuyoruz. Karşılamamız ile başlayan yolculuğumuz yaklaşık 7 saat sürecektir.

2. Gün Cumalıkızık - Uludağ

Bursa’ya varışımızın ardından ilk durağımız Cumalıkızık Köyü olacak. Rehberimiz ile buluşmamızın ardından turumuza başlıyoruz. Cumalıkızık gezimiz sonrası rehberimiz hem kahvaltı yapacağınız , hem köylülerden alışveriş yapabileceğiniz serbest zaman verecektir. Ardından buluşma saatimizde aracımızda buluşup Uludağ’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Uludağ’a varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz kızak yapabilir , kar topu oynayabilir , telesiyej kullanarak Uludağ’ın tepelerine çıkabilir, zirvede bulunan cafelerde manzaraya karşı çay ve kahvelerini yudumlayabilir, ekstrem sever misafirlerimiz kar motorları ile adrenalin yaşayabilirler. Kayak, snowboard eğitimi almak veya kayak ekipmanı ihtiyacı olan misafirlerimiz için rehberimiz tarafından yönlendirmeler yapılacaktır. Akşam 17:00’da aracımızın bulunduğu noktada buluşarak akşam yemeği ve konaklamak için Bursa merkezde bulunan otelimize geçiyoruz.

3. Gün Bursa - Isparta

Bursa Turumuzun ikinci gününe otelde aldığımız sabah kahvaltısından sonra Bursa’da ilk durağımız Tophane oluyor. Bursa‘da şehrin tam merkezinde yer alan Tophane, Bursa’nın zirvesinde müthiş manzarasını kuşbaşı bir konumdan seyredebileceğiniz bir konumdadır. Tophane’de başta Osmanlı İmp. kurucularından olan Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Sonrasında bölgenin adı da isminden de anlaşılacağı gibi tepede bulunan, geçmişten günümüze simgesel olarak konumlandırılmış Top arabalarını ve Tarihi saat kulesini ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından sizlere hem kısa bir soluklanma molası hem de bölgede yörenin meşhur Kestane şekeri ve tatlılarını alabilmeniz serbest zaman veriyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimiz için bölgenin meşhur iskenderi’nin tadına bakmak için anlaşmalı restoranımızda serbest veriyoruz.(Ekstra) Öğle yemeği molamızın sonrasında ilk durağımız Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola verip Isparta’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizle başka bir Saporta Tour programında görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyat
3.000 4.200
Rezervasyon Formu
1
3.000
2.500
500 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /total
0 /total
TOPLAM:
1
3.000
2.500
500 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /total
0 /total