Saporta Tour

Saporta Tour Isparta merkezli markamız olup 14 yıllık tecrübe ve deneyim ile turizm faaliyetlerinin müşteri odaklı yürütülmesi yönündeki çalışmalara iştirak ediyor. Güveni ve kaliteyi ilke edinerek geniş bir kitleye kısa sürede erişmeyi başaran markamızın öncelikleri arasında yer edinen müşteri memnuniyeti sunulan gezi ve organizasyon hizmetlerindeki başarı ile sağlanıyor. Hem ülkemizin zenginliklerinin tanıtımı hem de değişik coğrafi bölgelerdeki kültür ve güzelliklerin keşfedilmesi hedefini benimseyen markamız, gezi ve tur yelpazesini zengin tutuyor.

Saporta Tour için güven, kalite, memnuniyet çok önemlidir. En iyi yurtdışı gezilerine yer verirken, gözde konaklama merkezlerinin seçimini de titizlikle yapar ve yurtdışı veya yurtiçi gezileriniz için en iyi konaklama seçeneklerine erişmenize yardımcı olur. Kaliteyi güven ile buluşturan markamızın sunduğu birbirinden değişik rota hem kültürel hem de eğlenceli bir geziyi bir arada yaşamayı hayal eden kesim için ideal fırsatlar içerir. Turizm faaliyetlerinin yanı sıra uzman ve profesyonel ekibi ile kongre ve seminer organizasyonları ve transfer hizmetleri de gerçekleştiren markamız, müşteri talepleri doğrultusunda kendisini yenilemeye devam ediyor.

Misyon ilkeleri, Markamız, yüksek müşteri sadakat ve memnuniyetini korumak için sahip olması gereken insan kaynaklarına yatırım yapmayı ve böylece turizm dünyasının ayrıcalıklı markası unvanını kazanmayı misyon ilkesi olarak benimser.

Vizyon ilkeleri, Markamız, turizm ve organizasyon faaliyetlerine yönelik sunulan hizmetleri geliştirmek ve çağın gereksinimlerine uygun hizmet modelleri sunarak her dönemin aranan markası olmayı ilke ve hedef olarak benimser.

Bizimle iletişim kurmak için lütfen tıklayın. Instagramdan takip etmek için tıklayın.

Rectangle 219a
destination-03