18 – 20 Ağustos Şile’li Ağva’lı İstanbul Kültür Turu

Süre

3 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

18 – 20 Ağustos Şile’li Ağva’lı İstanbul Kültür Turu

ULAŞIM – 2 SABAH KAHVALTISI –  1 GECE 5***** OTEL KONAKLAMASI – PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ – SEYAHAT SİGORTASI – ARAÇ İÇİ İKRAMLAR – ACENTE REFAKATI

Kişi başı:  3.000 TL
Tek Kişi Konaklama: 4.000 TL

0-5 yaş çocuk koltuk almadığı takdirde ücretsiz
5 – 11 yaş: 2.500 TL

 

Bilgi & Rezervasyon
0246 218 10 11 – 0 532 301 75 26

 

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • 1 gece Otel Konaklaması
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Araç İçi İkramlar
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemekleri

Tur Programı

1. Gün Isparta

Akşam saat 22:00 Saporta Tour önü , 22:15 Kültür Müdürlüğü (Kütüphane) önü , 22:30 Otogar altı ( Üniversite Durakları) ‘ndan siz değerli konuklarımızı alarak yaklaşık 10 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.  Afyon , Kütahya , Bozüyük , Adapazarı üzerinden Ağva’ya ulaşıyoruz.

2. Gün Şile - Ağva

Doğa Harikası Ağva ‘da , uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıyoruz. Bir yanında Yeşilçay , diğer yanında Göksu deresi , Karadeniz’e bakan altın sarısı kumsallarıyla adeta bir yeryüzü cenneti olan Ağva’yı geziyoruz. Ekstra olarak Sazlıkların arasında yapacağımız Tekne Turu’nun ardından , Şile’ye hareket ediyoruz. Ünlü Şile Feneri ‘ni görerek , Şile bezi alışverişi yapıyoruz. Karadeniz’e karşı dinlenerek kahvelerimizi yudumladıktan sonra , Üsküdar ‘a doğru yol alıyoruz. Üsküdar’da bulunan , Mimar Sinan ‘ın Kanuni Sultan Süleyman ‘ın kızı Mihrimah Sultan adına boğazın kenarında yaptığı , Mihrimah Sultan Camii ve Kuş Konmaz Camii gezi güzergahımız da , seyir esnasında gözümüze çarpacak değerli yapılardan bazıları… Burada verilecek serbest zaman da öğle yemeğimizi alıyoruz ve isteyen misafirlerimiz eşsiz tarihi manzarası ile Salacak Sahili’nde yürüyüş yapabilirler. Arzu eden konuklarımız aynı zamanda , adeta İstanbul’un simgesi olan Kız Kulesi’ne , tekneyle geçerek , panoramik olarak İstanbul’un iki yakasını da ayrı ayrı fotoğraflayıp , keyifli dakikalar geçirebilirler. Bu güzel günümüzün sonunda Çengelköy , Vaniköy , Kandilli ve Anadolu Hisar’ını takiben , Kanlıca’ya geçiyoruz. Meşhur Kanlıca yoğurdundan tadarak , akşam kahvelerimizi boğaza karşı içiyoruz. Akşamüzeri otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün İstanbul Tarihi Yarımada

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Tarihi Yarım Ada turumuza başlıyoruz. Eyüp Sultan Camii ardından Topkapı Sarayı , Ayasofya , Sultan Ahmet Camii ,Dikili Taş , Yerebatan Sarnıcı ve Dolmabahçe Sarayı gezilerimizi tamamlayıp , Isparta’ya doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sabaha karşı Isparta’ya ulaşıyor ve bir başka Saporta Tour seyahatimiz de görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyat
3.000 4.000
Rezervasyon Formu
1
3.000
2.500
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
TOPLAM:
1
3.000
2.500
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı