10 – 12 Mayıs Çanakkale – Bursa Turu

Süre

3 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

10 – 12 Mayıs Çanakkale – Bursa Turu

ULAŞIM – 2 SABAH KAHVALTISI – 1 AKŞAM YEMEĞİ –  1 GECE OTEL KONAKLAMASI -PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ – SEYAHAT SİGORTASI – ARAÇ İÇİ İKRAMLAR – ACENTE REFAKATI

Kişi başı: 3.750 TL
Tek Kişi Konaklama: 4.750

0-5 yaş çocuk koltuk almadığı takdirde ücretsiz
5 – 11 yaş: 3.250 TL

 

Bilgi & Rezervasyon
0246 218 10 11 – 0 532 301 75 26

 

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • 1 gece Bursa'da Otel Konaklaması
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Araç İçi İkramlar
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • Son Gün Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek , İçecek Harcamalar

Tur Programı

1. Gün Isparta

Siz değerli misafirlerimizle 23:00 da Saporta Tour ofis önünde – 23:15 Kütüphane önünde – 23 :30 da Iyaş market karşısı İstanbul yolu üzeri otobüs duraklarının önünde buluşuyoruz. Karşılamamız ile başlayan yolculuğumuz yaklaşık 8 saat sürecektir.

2. Gün Cumalıkızık - Bursa

Bursa’ya varışımızın ardından ilk durağımız Cumalıkızık Köyü olacak. Burada alacağımız serpme köy kahvaltısının ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde köyümüzü geziyoruz. Gerekli serbest zamanlarımız verilip , Bursa merkeze doğru hareket ediyoruz.ilk durağımız Tophane oluyor. Bursa‘da şehrin tam merkezinde yer alan Tophane, Bursa’nın zirvesinde müthiş manzarasını kuşbaşı bir konumdan seyredebileceğiniz bir konumdadır. Tophane’de başta Osmanlı İmp. kurucularından olan Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Sonrasında bölgenin adı da isminden de anlaşılacağı gibi tepede bulunan, geçmişten günümüze simgesel olarak konumlandırılmış Top arabalarını ve Tarihi saat kulesini ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimizin ardından sizlere hem kısa bir soluklanma molası hem de bölgede yörenin meşhur Kestane şekeri ve tatlılarını alabilmeniz serbest zaman veriyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimiz için bölgenin meşhur iskenderi’nin tadına bakmak için anlaşmalı restoranımızda serbest veriyoruz.(Ekstra) Öğle yemeği molamızın sonrasında ilk durağımız Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’nın Ayasofyası Ulu Camii oluyor. Ulu Cami gezimizin ardından Kozahan’da (İpekçiler Çarşısı) kısa bir mola verip konaklamak ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.

3. Gün Çanakkale - Eceabat

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından güne tarihi duyguları yoğun yaşayacağımız Çanakkale ile başlıyoruz. Feribotla Eceabat’a geçtikten sonra Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nı geziyoruz. Çanakkale Zaferi’nin anlam ve önemini yoğun duygularla hissedebileceğimiz Gelibolu Yarımadası’nda sırasıyla Kilitbahir, Seyit Onbaşı Anıtı, Rumeli Mecidiye Tabyası, Şahindere, Büyük Abide, Alçıtepe, Anzak Koyu, Arıburnu gezilerimizi tamamlayıp bir sonraki rotamıza geçiyoruz. Anzak siperlerinde kısa bir yürüyüşten sonra 57. Alay Şehitliği’ni ve Conkbayır’ını geziyoruz. Çanakkale merkezde bulunan Truva Atı’nı görmeye giderken öğle yemeğimizi alıyoruz. Paris ve Helen’in efsanesine konu olan Truva Atı hakkında rehberimizin anlatımını dinledikten sonra Truva Atı önünde geleneksel fotoğrafımızı çekiliyoruz. Çanakkale – Bursa Turu’muzu tamamlamak üzere türkülere konu olan yaklaşık 130 yıllık kentin en eski alışveriş merkezi olarak büyük ilgi çeken Aynalı Çarşı’ya gidiyoruz. Aynalı Çarşı gezimizi de tamamlamak üzere siz değerli misafirlerimize alışveriş imkânı için serbest zaman veriyoruz. Aynalı Çarşı gezimizden sonra Isparta’ya doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizle başka bir Saporta Tour programında görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyat
3.750 4.300
Rezervasyon Formu
1
3.750
3.250
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
3.000 /total
0 /total
TOPLAM:
1
3.750
3.250
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
3.000 /total
0 /total