Isparta Seyahat Acentası

Turizm ve organizasyon alanlarında kaliteli hizmet sunma hedefiyle kurulan Saporta Tour Isparta merkezli bir firmadır. Saporta Tour ‘un deneyimi ve müşteri odaklı çalışması Isparta seyahat acentası olarak marka değerini yükseltmiştir.

Gerek yurt içinde gerek yurt dışında yapılacak seyahatler için tüm uçuş işlemleri ve konaklamalar konusunda Saporta Tour tarafından destek verilmektedir. Saporta tour ayrıca organizasyonel aktivitelerde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Isparta Seyahat Acentası

Isparta Seyahat Acentası

 

Saporta Tour Hizmetleri Nelerdir?

Saporta tour içerisinde hem Isparta’da hem diğer illerde ikamet eden kişiler için birçok hizmet bulunmaktadır. Seyahat planlaması olan kişiler uçak bileti, vize işlemleri gibi konularda destek almak amacıyla güvenilir bir Isparta seyahat acentası arayabilir. Firma tarafından verilen tüm hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

– Uçak bileti; farklı lokasyonlara yapılacak uçak seyahatleri için uygun biletlerin temin edilmesidir. Alternatif uçuşların tespiti, bilet rezervasyonu, iptali veya değişikliği yapılabilir.

– Vize işlemleri; yurt dışına yapılacak ve vize gerektiren seyahatler için yolcuların vize işlemlerine çözümler üretilmektedir.

– Otel rezervasyonu ve transfer hizmeti; yolcuların seyahatlerini güvenli ve konforlu yapabilmeleri için gerekli konaklama, nakil işlemlerini kapsayan hizmetlerdir. Yolculuk öncesi otel rezervasyonu ve havaalanından otele transfer işlemleri gerçekleştirilir.

– Grup aktiviteleri; Isparta’nın ve çevre illerin güzelliklerini görmek ve deneyimlemek için düzenlenen grup aktiviteleridir. Safari turları, dağcılık, trekking, rafting gibi etkinlikler grupların talepleri üzerine veya bizzat firma tarafından gerçekleştirilebilir.

– Kongre ve seminer organizasyonları; çeşitli kuruluşların veya firmaların müşterilerine, bayilerine yönelik organize edilebilecek toplantı, seminer ve kongre gibi çalışmalardır.

 

Hizmet Fiyatlandırması

Bir Isparta seyahat acentası olarak Sapora Tour tarafından verilen hizmetler için müşteri bütçesine uygun ödeme aralıkları belirlenmektedir. Bunun yanında ilgili hizmet kapsamında talep edilecek ilave konular için fiyat değişikliği oluşabilir. Fiyat ve diğer konularda cagataykozan.com.tr üzerinden bilgi alınabilir.

 

 

Bilgilendirme

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Saporta Tour olarak sizlere turlarımız ile ilgili yazılar hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı görmek için lütfen tıklayın.

Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.