Sharm El Sheikh Turu

Süre

5 Gün

Vize Durumu

Vizesiz

Ulaşım

Uçaklı

Tur Tarihi

6 Mayıs'tan İtibaren Her Hafta

Sharm El Sheikh Turu 

Vizesiz – Uçaklı

3***- 4**** – 5***** Otel  Konaklamalı

Ultra Her Şey Dahil Konsepte

2,3,4,5,6,7 Gece Seçenekleri ile 

Uçuş Bilgileri

Türk Hava Yolları Seferleri ile;

Kültürel Turlar

Azize Katerina Manastırı Turu

Şehir Turu

Kızıl Deniz Turları

VIP Korsan Tekne Turu

Deniz Gözlemi Turu

Tüplü Dalış “Scuba” Turu

ATV Çöl Safari Turu

Buggy Çöl Safari Turu

Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında Akşam Yemeği Turu

Grand Discovery Turu

Gece Turu / Neverland Show Turu

 

Bilgi & Rezervasyon
0246 218 10 110 532 301 75 26

Sharm el sheikh turları için vizeye gerek yoktur.

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3*&4*&5* otellerde 5 gece ultra herşey dahil konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
 • İç hat bağlantı bileti
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)

Tur Programı

1. Gün İSTANBUL - SHARM el SHEIKH

Saat 01:10 Türk Havayollarına ait TK 698 sayılı tarifeli seferle Kızıldeniz’in İncisi Sharm’a hareket ediyoruz.Yaklaşık 2 saat 30 dakikalık uçuşun ardından,Saat 02:50 Sharm’a varış. Havalimanı yetkilimizle buluşma, gerekli işlemlerin ardından, otelinize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. Saat 11:00 Rehberinizle buluşma ve bilgilendirme toplantısı. (Buluşma saati rehberimiz tarafından önceden haber vermek koşulu ile değiştirilebilir) Panoramik şehir turu ardından gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptindedir.

2. Gün SHARM el SHEIKH

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptindedir.

3. Gün SHARM el SHEIKH

Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptindedir.

4. Gün SHARM el SHEIKH

Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilir, otelin ULTRA HER ŞEY DAHİL konseptinden yararlanmaya devam edebilirsiniz) İlk gece alamadığınız yemeğin yerine bu akşam yemeği otelimizde. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer.

5. Gün SHARM el SHEIKH - İSTANBUL

Saat 03:40 Türk Havayollarına ait TK 699 sefer sayılı uçakla İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek yolculuğun ardından,
Saat 07:30 İstanbul’a varış

6. Gün VİYANA - BUDAPEŞTE

Kahvaltının ardından odaları boşaltarak yaklaşık 75 km uzaklıkta yol üzerinde Slovakya’nın başkenti; Bratislava Gezisi için yola çıkıyoruz. Bratislava turumuzun ardından yaklaşık 200 km uzaklıkta olan Budapeşte şehrine hareket ediyoruz. Budapeşte’ye vardığımızda yapacağımız şehir gezisinde; Kahramanlar Meydanı, Opera Binası, Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi göreceklerimiz arasında. Şehir gezimizin ardından otelimize transfer. Otelimize yerleştikten sonra misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Macar Folkloru ve Çigan Gecesi’ne katılabilirler. Gecemizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Macar Folkloru ve Çigan Gecesi |Yetişkin: 55 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz (Çocuk İndirimi Yoktur)
Macaristan denince akla gelen şeylerden biri de Çigan olsa gerek. Bu gezide gideceğimiz restoranımızda hem yerel içeceklerin hem de dünyaca ünlü gulaş çorbası başta olmak üzere Macar mutfağının tadına bakacak, bir diğer taraftan da Macar Dansı ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Unutmadan belirtelim, sizler de şovun birer parçası olabilirsiniz.

7. Gün BUDAPEŞTE

Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Osmanlı ve Macar tarihine konu olmuş ünlü; Estergon, Visegrad ve Szentendre Gezisi ‘ne katılabilirler. Gezimizin ardından misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Gezisi’ne katılabilirler. Tuna Nehri gezimizde dünyanın en iyi ışıklandırmasına sahip olan şehrimizi keşfetme fırsatı yakalıyoruz. Tekne gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Estergon, Visegrad ve Szentendre |Yetişkin: 65 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz (Çocuk İndirimi Yoktur)
Bu turumuzun ilk durağı Ezstergom’a varışın ardından yaklaşık 150 yıl Osmanlı himayesinde kalmış kentin tarihi kalesini ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi Ezstergon Bazilikası’nı görüyoruz. Öğle yemeğini Visegrad’da krallar ve kraliçeler gibi dönemin Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda alıyoruz. Alışveriş için Szentendre isimli küçük bir kasabaya gidiyor ve burada Macaristan’a özgü uygun fiyatlı el işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb. pek çok şeyi bulabiliyorsunuz.

Tuna Nehri Tekne Gezisi | 30 Euro Yetişkin | 15 Euro çocuk (7-12 yaş) | 0-2 Yaş Ücretsiz
Avrupa’nın en iyi ışıklandırılmış şehri olan Budapeşte’yi ikiye bölen Tuna Nehri’nin her iki yakasındaki güzellikleri görebilmeniz için düzenlenen tekne turumuzda Türkçe anlatımları dinleyerek kentin tarihsel dokusu hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Geceleri aydınlatılan binaların muhteşem görüntüsünü seyrederken bir yandan da size ikram edilen içeceğinizi yudumlayacaksınız.

8. Gün BUDAPEŞTE - İSTANBUL

Gezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Ardından tur liderimizin belirteceği saatte havalimanına doğru yolculuk, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından turumuz sona eriyor.

Fiyat
0
Rezervasyon Formu
1
0
0
TOPLAM:
1
0
0