30 Temmuz Fethiye Tekne Turu

Süre

1 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

FETHİYE TEKNE TURU

ULAŞIM –  ARAÇT KAHVALTI PAKETİ – TEKNE TURU – ÖĞLE YEMEĞİ – PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ  – ACENTE REFAKATİ DAHİL KİŞİ BAŞI : 1.000 TL

 

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • Araçta Kahvaltı Paketi
 • Tekne Turu
 • Öğle Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel Harcamalar
 • Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek , İçecek Harcamalar

Tur Programı

1. Gün Isparta - Ölüdeniz

Sabah saat 05:00 siz değerli misafirlerimizi belirlenen biniş noktalarından karşılayarak yaklaşık 4 saat sürecek olan Muğla’nın gözdesi Fethiye için yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun hemen ardından araçta kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızı aldıktan sonra Ege’nin ve Akdeniz’in serin sularına kavuşuyoruz. Fethiye herkes tarafından ülkemizin tatil cenneti olarak bilinmekte olup bizleri eşsiz, güzel ve doğal plajları ile bizleri karşılıyor. Fethiye’nin körfezlerini keşfe çıkmak için siz değerli misafirlerimizle Ölüdeniz Tekne Turu’muza başlıyoruz. Yaklaşık 7 saat sürecek olan Ölüdeniz Tekne Turu’muza ilk durağımız olan Mavi Mağara’ya ulaşıyoruz. Mavi Mağara’da vakit geçirdikten sonra herkesin merak ettiği ve sadece teknelerle gidilebilen Kelebekler Vadisi’ne ulaşıyoruz. Teknemiz kıyıya yanaştıktan sonra kaptanımızın verdiği serbest zaman doğrultusunda Kelebekler Vadisi’ni keşfe çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz sarp kayalıklarla çevrili, vadiye dökülen şelalesi ile içinde birden fazla kelebek çeşidini barındıran Kelebekler Vadisi’ne gidebilirken dileyen misafirlerimiz deniz kenarında yüzerek vakit geçirebilir. Kelebekler Vadisi’nde geçirdiğimiz güzel zamandan sonra öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Akdeniz’in muhteşem kristal renkli sularında yüzerek, lezzetli bir öğle yemeğinden sonra (tavuk, balık, köfte, pilav, salata) eğlencenin doruğunda unutulmaz bir gün geçirmenize yardımcı oluyoruz. Bir sonraki duraklarımız olan Akvaryum Koyu ve St. Nicholas Adası’nı ziyaret ediyoruz. Son olarak aynı anda kumsalın tadını çıkarabileceğimiz Deve Plajı’na geçiyoruz. Deve Plajı’na teknemiz yanaştıktan sonra verilen serbest zamanda denizin ve kumun tadını çıkarıyoruz.  Akdeniz’in güzel koylarının tadını çıkardıktan sonra teknemizden ayrılıp Isparta’ya dönüş için yolculuğumuza geçiyoruz ve bir sonraki Saporta Tour etkinliğinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Fiyat
1.000 1.500
Rezervasyon Formu
1
1.000
1.000
TOPLAM:
1
1.000
1.000