3 Haziran Işıklı Göl – Pamukkale – Hierapolis Turu

Süre

1 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

IŞIKLI GÖLÜ (ÇİVRİL GÖLÜ )  – PAMUKKALE TURU

ULAŞIM –  PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ – SABAH ARAÇTA KAHVALTI PAKETİ – ACENTE REFAKATİ DAHİL KİŞİ BAŞI : 450 TL

 

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • Araçta Kahvaltı Paketi
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Araç İçi İkramlar
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek , İçecek Harcamalar

Tur Programı

1. Gün Isparta - Işıklı Göl - Pamukkale

Sabah saat 07:00 siz değerli misafirlerimizi belirlenen biniş noktalarından karşılayarak yaklaşık 2 saat sürecek olan Işıklı Gölü (Çivril Gölü)’nün eşsiz manzarasına ve havasına ulaşmak için yola çıkıyoruz. Denizli‘nin Çivril ilçesi sınırlarında yer alan Işıklı Gölü, turistik havasının yanında aynı zamanda su kuşlarının üreme alanı ve bir balık çiftliğidir. Bununla birlikte; gelen misafirlerin ve Denizlililerin pazar günü kaçamak yerlerindendir. Özellikle mayıs ayında Işıklı Gölü‘nün yüzeyi, silme nilüferle kaplanmakta olup nilüferle bütünleşen göl görülmeye değer manzaralara ev sahipliği yapıyor. Işıklı Göl’e varışımızın ardından müthiş göl manzarası eşliğinde sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltımızın ardından isteyen misafirlerimizin göl çevresinde yürüyüş yapabileceği, dileyen misafirlerimizin tekne ile göl turu yapabilecekleri serbest zamanımıza geçiyoruz.

Serbest zamanımızın ardından antik çağlardan beri kültürel mirası taşıyan, şifalı kaplıca suları ile bilinen Pamukkale’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Pamukkale’ye varışımızla ilk olarak Pamukkale Travertenleri’ni görüyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale Travertenleri şifalı sularının yanı sıra bembeyaz pamuk gibi görüntüsü ile de misafirlerin ilgisini çekmektedir. Rehberimiz eşliğinde kaplıca sularının şifalarını öğrendikten sonra Hierapolis Antik Kenti’ne geçiyoruz. Kutsal Kent olarak da bilinen Hierapolis Antik Kenti’ni gezip güzel kareleri anılarımıza ekleyip bir sonraki durağımız olan Karahayıt Kaplıcaları’na ulaşıyoruz. Karahayıt Kaplıcası yani Kırmızı Su olan şifalı suların ana kaynağına gidiyoruz. Ana kaynaktan çıkan şifalı su kırmızı renkli şifalı su olarak bilinmektedir. Termal su ve termal çamurun eşsiz, zengin mineralleri siz değerli misafirlerimiz için sağlık kaynağıdır. Buradaki gezilerimizi de tamamlayıp Isparta’ya dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka Saporta Tour gezisinde görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Fiyat
450 600
Rezervasyon Formu
1
450
450
TOPLAM:
1
450
450