27 – 29 Ekim Yedigöller – Beypazarı – Bolu – Abant – Gölcük – Turu

Süre

3 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

 27 – 29 Ekim  Yedigöller – Beypazarı – Bolu – Abant – Gölcük  Turu

ULAŞIM – 2 SABAH KAHVALTISI – 1 AKŞAM YEMEĞİ –  1 GECE OTEL KONAKLAMASI -PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ – SEYAHAT SİGORTASI – ARAÇ İÇİ İKRAMLAR – ACENTE REFAKATI – MİLLİ PARK GİRİŞLERİ

Yedigöllerin yeşiline doyamayacaksınız.

Kişi başı: 3.000 TL
Tek Kişi Konaklama: 4.000 TL

0-5 yaş çocuk koltuk almadığı takdirde ücretsiz
5 – 11 yaş: 2.500 TL

 

Bilgi & Rezervasyon
0246 218 10 11 – 0 532 301 75 26

 

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • 1 gece Otel Konaklaması
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Araç İçi İkramlar
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • Son Gün Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek , İçecek Harcamalar

Tur Programı

1. Gün Isparta

Siz değerli misafirlerimizle 20:00 da Saporta Tour ofis önünde – 20:15 Kütüphane önünde – 20:30 da Iyaş market karşısı İstanbul yolu üzeri otobüs duraklarının önünde buluşuyoruz. Karşılamamız ile başlayan yolculuğumuz yaklaşık 7 saat sürecektir.

2. Gün Beypazarı / Gölcük / Abant

Sabah aldığımız serpme kahvaltımız sonrasında rehberimiz ile buluşup Beypazarı – Abant – Gölcük – Yedigöller Turumuza tarih kokan Beypazarı Tarihi Çarşısı ile başlıyoruz. Beypazarı Tarihi Çarşısı, özellikle el sanatlarına düşkün olanların vazgeçilmez noktalarındandır. Beypazarı Tarihi Çarşısı’nın içerisinde Dikiciler Sokağı, Demirciler Sokağı, Kuyumcular Sokağı gibi sokaklar bulunmaktadır. Bu sokaklarda telkari işletmeciliğinden bakırcılığa, kalaycılıktan demirciliğe, dokumacılıktan yorgancılığa, kadar her türlü zanaat alanından bir şeyler bulabilmek mümkündür. Rehberimizin anlatımından sonra vereceğimiz serbest zaman ile dileyen misafirlerimiz alışveriş imkânını değerlendirebilir. Serbest zamandan sonra Abant’ı tarihsel olarak daha yakından tanımak için Abant Tarih Müzesi’ne gidiyoruz. Rehberimiz eşliğinde Abant Tarih Müzesi’ni gezip Abant Milli Parkı’na gidiyoruz. Abant Milli Parkı içerisinde olan ve yılın her döneminde farklı güzelliklere sahip Abant Gölü gezimizi gerçekleştiriyoruz. Zengin canlı çeşitliliğine ev sahipliği yapan Abant Gölü kıyısında doğa yürüyüşü yapabilmeniz ve nilüfer çiçekleri ile kaplanmış olan Abant Gölü’nden güzel kareler fotoğraflayabilmeniz için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerim serbest zamanda öğle yemeklerini alabilirler. Bir sonraki rotamız doğanın olağan üstü güzelliğiyle kaplı olan Gölcük Milli Parkı’na gidiyoruz. Her mevsim kendine özgü güzelliklere sahip Gölcük Gölü gelen misafirler tarafından hayranlık uyandırmaktadır. Gölcük Gölü gezimizi tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere Bolu merkezde bulunan otelimize geçiyoruz.

3. Gün Yedigöller / Isparta

Beypazarı – Abant – Gölcük – Yedigöller Turumuzun ikinci gününe sabah erken saatte otelde alacağımız açık büfe kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından Yedigöller Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Yedigöller Milli Parkı bünyesinde Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olmak üzere 7 göl bulunmaktadır. Çok sayıda bitki türünü içeren Yedigöller Milli Park’ı yurdumuzun en güzel ve karışık doğal ormanlarına sahiptir. Sessiz ve sakin bünyesi, güzel manzaraları, yürüyüş yolları, şelaleleri ve süslü yamaçlarıyla siz değerli misafirlerimize dinlenme için imkânlar sunmaktadır. Doğa harikası Yedigöller Milli Parkı gezimizi tamamlayıp Isparta’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizle başka bir Saporta Tour Turunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyat
3.000 4.250
Rezervasyon Formu
1
3.000
2.500
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /total
0 /total
TOPLAM:
1
3.000
2.500
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /total
0 /total