17 – 19 Kasım Safranbolu – Amasra – Gölcük – Yedigöller Turu

Süre

3 Gün

Kişi Sayısı

44

Ulaşım

Otobüs

17 – 19 Kasım Safranbolu – Amasra – Abant – Gölcük – Yedigöller Turu

ULAŞIM – 2 SABAH KAHVALTISI – 1 AKŞAM YEMEĞİ –  1 GECE OTEL KONAKLAMASI -PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ – SEYAHAT SİGORTASI – ARAÇ İÇİ İKRAMLAR – ACENTE REFAKATI – MİLLİ PARK GİRİŞLERİ

Kişi başı: 3.000 TL
Tek Kişi Konaklama: 4.000

0-5 yaş çocuk koltuk almadığı takdirde ücretsiz
5 – 11 yaş: 2.500 TL

 

Bilgi & Rezervasyon
0246 218 10 11 – 0 532 301 75 26

Safranbolu – Amasra – Abant – Gölcük – Yedigöller sonbaharda bir başka güzel.

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Saporta Tour olarak sizlere sürekli yeni turlar sunmaya devam ediyoruz, diğer turlarımızı da turlar bölümümüzden görebilirsiniz. Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edip, turlarımızdan güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Diğer turlarımızı görmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan / Olmayanlar

 • Lüx Otobüslerle Ulaşım
 • 1 gece Otel Konaklaması
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Saporta Tour Acente Refakati
 • Araç İçi İkramlar
 • Türsab Güvencesi
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • Son Gün Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Alınan Ekstra Yiyecek , İçecek Harcamalar
 • Yedigöller Minübüs Ücreti

Tur Programı

1. Gün Isparta

Siz değerli misafirlerimizle 20:00 da Saporta Tour ofis önünde – 20:15 Kütüphane önünde – 20:30 da Iyaş market karşısı İstanbul yolu üzeri otobüs duraklarının önünde buluşuyoruz. Karşılamamız ile başlayan yolculuğumuz yaklaşık 7 saat sürecektir.

2. Gün Yedigöller / Abant / Gölcük

Sabah aldığımız serpme kahvaltımız sonrasında rehberimiz ile buluşup Abant – Gölcük – Yedigöller Amasra – Safranbolu Turumuza tarih kokan İnözü vadisi’nde alacak olduğumuz kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından Yedigöller Milli Parkı’na ulaşıyoruz. Yedigöller Milli Parkı bünyesinde Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olmak üzere 7 göl bulunmaktadır. Çok sayıda bitki türünü içeren Yedigöller Milli Park’ı yurdumuzun en güzel ve karışık doğal ormanlarına sahiptir. Sessiz ve sakin bünyesi, güzel manzaraları, yürüyüş yolları, şelaleleri ve süslü yamaçlarıyla siz değerli misafirlerimize dinlenme için imkânlar sunmaktadır. Doğa harikası Yedigöller Milli Parkı gezimizi tamamlayıp , serbest zamandan sonra rehberimiz eşliğinde bir sonraki rotamız doğanın olağan üstü güzelliğiyle kaplı olan Gölcük Milli Parkı’na gidiyoruz. Her mevsim kendine özgü güzelliklere sahip Gölcük Gölü gelen misafirler tarafından hayranlık uyandırmaktadır. Gölcük Gölü gezimizi tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere Bolu merkezde bulunan otelimize geçiyoruz.

3. Gün Safranbolu /Amasra / Isparta

Turumuzun ikinci gününe sabah erken saatte otelde alacağımız açık büfe kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından UNESCO tarafından koruma altına alınan, Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak Safranbolu’yu, Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak göreceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını net bir şekilde görebiliyoruz. Çekeceğimiz güzel fotoğrafların ardından Safranbolu’nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Arastalarını, Cinci Hanı ve Hamamı’nı, İzzet Mehmet Paşa Camii’ni, Akçasu Kanyonu’nu, Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve avlusundaki Güneş Saati’ni geziyoruz. Evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken kendinizi zaman makinesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı buluyoruz. Ardından yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuz ardından Amasra’ya doğru yol alıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in ”Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu mu ola (Dünya’nın göz bebeği)” sözleri ile ün kazanan güzel Amasra’ya ulaşıyoruz. Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Bizans döneminden kalma, kiliseden çevrilme Fatih Cami ve Kale Mescidi, Boztepe, Çekiciler Çarşısı(Ağaç işleri), gezilerinden sonra dileyen misafirlerimiz Amasra’da tekne turuna katılabilirler (Ekstra). Ayrıca dileyen misafirler deniz kenarında bulunan balık restoranında balık ve Amasra’ya özgü salatanın tadına bakabilirsiniz. Yemeğimizin ardından Isparta’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve siz değerli misafirlerimizle başka bir Saporta Tour Turunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyat
3.000 4.200
Rezervasyon Formu
1
3.000
2.500
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /total
0 /total
TOPLAM:
1
3.000
2.500
1.000 /Kişi Başı
0 /Kişi Başı
2.000 /total
0 /total