Saporta Tour (Isparta Tur) 14. Yılında…

Isparta merkezli kurulan markamız 14. yıl ile deneyimini arttırmaya devam etmektedir. Turizm faaliyetlerinin müşteri odaklı yürütülmesi yönündeki çalışmada devam etmektedir. Saporta tour güveni ve kaliteyi ilke edinmiştir. Böylelikle isparta Tur olarak geniş kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Saporta tour gezi ve organizasyon ile başarılarına eklemeler yapmaya devam etmektedir. isparta Tur olarak gezi ve tur yelpazemizi çok geniş tutmaktayız. Farklı coğrafya ve kültürlere eşlik etmenize şahit olacağız. Saporta tour 14. yılı ile de müşteri memnuniyetini korumaya devam edecektir.

 

Saporta Tour (Isparta Tur) 14. Yılında...

Saporta Tour (Isparta Tur) 14. Yılında…

 

Saporta Tour Nasıl Çalışır?

Firma olarak en iyi yurtdışı ve yurtiçi gezilerine yer verir. Saporta tour bu gezilerde konaklama merkezlerini de büyük bir titizlik ile seçer. isparta Tur ile kaliteyi ve güveni satın almış olursunuz. Firmamızın sunduğu değişik rota ile hem kültürel hem de eğlenceli geziler yaşayabilirsiniz. Saporta tour bu faaliyetlerin yanı sıra uzman ve profesyonel ekip ile çalışır. Aynı zamanda müşteri talep ve isteklerine göre sürekli kendini yeniler.

 

Saporta Tour İlkeleri Nelerdir?

​​​​​​Markamız kendini sürekli yeniledikçe ilgi görmesi de artış gösterir. Bununla birlikte firmamızın vizyon ve misyonu da 14 yıldır aynı şekilde devam etmektedir. Saporta tour olarak firmamıza ait vizyon ve misyon ilkelerimiz aşağıda yer almaktadır;

Vizyon ilkeleri; turizm ve organizasyon faaliyetlerine yönelik sunulan hizmetler geliştirmektedir. Çağın gereksinimlerine uygun hizmet modelleri seçmek gerekir. En önemli hedefimiz her zaman aranan marka olmaktır.

Misyon ilkelerimiz; yüksek müşteri sadakat ve memnuniyetini korumak için insan kaynaklarına yatırım yapmak gerekir. Böylelikle müşteri memnuniyeti ve sadakati korunmuş olur. Turizm dünyasının ayrıcalıklı markası unvanını kazanmayı başarmaktır.

Tüm bu ilkeler ile yola devam ederek firmamız bugünkü haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve desteği ile ilkelerimiz devam ettirmeye çalışacağız.

 

 

Bilgilendirme

Turlarımızla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Saporta Tour olarak sizlere turlarımız ile ilgili yazılar hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı görmek için lütfen tıklayın.

Ayrıca bizleri Instagram ve Facebook ‘tan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.