Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort (Belek/İleribaşı / Antalya ) Arayınız

Otel Açıklaması

Antalya, Belek gibi bir cennete sahip kusursuz bir tatil beldesidir. Limak Atlantis, Belek, İleribaşı mevkiinde yer almaktadır. Kusursuz denizi, mükemmel sahili ve eşsiz güzellikleri ile pek çok konforu size sağlamaktadır. Denize sıfır konumlanmış olan Limak  Otel hava alanına 35 km ve şehir merkezine 45 km uzaklıktadır.

Ultra her şey dahil sistem ile çalışan Limak Hotel, konuklarını en profesyonel hizmetleri ile ağırlar. İster aileniz ile gelin ister yalnız hem eğlenceli hem de mükemmel bir tatil ile  Atlantis Otelde dinleneceksiniz.

Tesis odalarına giriş saati 14.00`ten itibaren başlar. Limak Atlantis Belek'te odalardan çıkış saati ise en geç 12.00`dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Merkezi klima hava şartlarına bağlı olarak çalıştırılır. Atlantis Hotel de Balayı paketinden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabilmektedir.

Limak Belek  hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Limak Atlantis Hotel'de Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

A'la Carte Restaurant

Laila   A' la Carte Restoran
Dynasty   A' la Carte Restoran
El Saguaro   A' la Carte Restoran
Poseidon   A' la Carte Restoran
Tandoori   A' la Carte Restoran

A' la Carte Restoranlar rezervasyonlu ve kuver ücretli olarak hizmet vermektedir.

Balayı Ayrıcalıkları

Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
İlk sabah odaya kahvaltı servisi
İki kişilik balayı pastası
Konaklamanın her hangi bir gününde açık olan a' la carte restoranlardan bir tanesine ücretsiz rezervasyon

Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Yeme - İçme

Ultra Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar, yerli ve bazı yabancı alkollü-alkolsüz içecekler ücretsizdir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, Öğle ve Akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde Snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olmayanlar